Authencity - Gwarancja autentyczności kupowanego przedmiotu

authencity

Authencity to najbardziej zaawansowana technologicznie aplikacja na świecie dla użytkowników nowoczesnych smartfonów, służąca do weryfikacji autentyczności produktów. Bazuje ona na nowoczesnym i unikalnym systemie kryptograficznym i wykorzystuje niezwykłe właściwości najnowocześniejszego na świecie procesora kryptograficznego, który stanowi podstawę systemu.

Aplikacja oferuje świadomemu użytkownikowi pewność i gwarancję, że zakupiony produkt wart jest swej ceny, jest autentyczny, nie stanowi zagrożenia dla jego życia i zdrowia. Użytkując go, nabywca ma poczucie bezpieczeństwa co do jego jakości i użyteczności deklarowanej przez producenta.

Authencity oferuje również wiele korzyści dla producentów. Rozwiązanie to zabezpiecza ich produkty przed ich nielegalnym kopiowaniem oraz wprowadzaniem ich nieoryginalnych kopii do obrotu, przez co umożliwia wyeliminowane z rynku nieuczciwej konkurencji. Jest źródłem dodatkowych zysków oraz korzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Authencity działa w oparciu o najnowsze rozwiązania kryptograficzne bazujące na kluczu jednorazowym (OTP – One Time Pad) i krzywych eliptycznych. W odróżnieniu od obecnie stosowanych metod, gwarantują one użytkownikom bezwzględne, maksymalne bezpieczeństwo.

Authencity bazuje na opatentowanych rozwiązaniach kryptograficznych, które są w pełni zgodne z najnowszymi zaleceniami NSA (National Security Agency). Cały działający system wykorzystujący funkcjonalność i działanie kryptoprocesora CryptOne jest w pełni zgodny ze światowymi standardami EAL4 + oraz ISO.