Iconic Art Spirits

Sprawiamy, że idealne trunki są jeszcze lepsze

Unikatowe alkohole dawno już przestały być wyłącznie dobrem konsumpcyjnym. Wiele z nich uzyskało status przedmiotu kolekcjonerskiego, a w wielu przypadkach stały się atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym.

Iconic Art Spirits koncentruje swoją działalność w trzech obszarach, a w każdym z nich rozwijamy swe unikalne kompetencje.

Collectibles Gallery

Szczególne miejsce w naszym sercu zajmuje kategoria produktów „ fine spirits” o statusie kolekcjonersko-inwestycyjnym. Specjalizujemy się w oferowaniu najbardziej poszukiwanych i pożądanych przez kolekcjonerów „fine spirits” pochodzących od najbardziej renomowanych producentów starzonych alkoholi na świecie.

Ale to, co nas szczególnie wyróżnia, to fakt, że sami kreujemy i rozwijamy tę kategorię produktów, poprzez nowatorskie podejście do ich tworzenia oraz łączenia alkoholi kolekcjonerskich z innymi klasami produktów kolekcjonersko-inwestycyjnymi.

Najlepszym przykładem naszej kreacji jest projekt Iconic Columbus Treasure by Manuscriptum, gdzie po raz pierwszy na rynku połączyliśmy autorski blend niezwykłego „the finest spirit” z wyjątkowym zestawem faksymilii.

Independent Bottler

Gdy norma i standard nie są w stanie sprostać zmieniającym się wymaganiom konsumentów, nasza życiowa ciekawość i zamiłowanie do tworzenia, skłoniła nas do założenia absolutnie nieoczywistej galerię alkoholi dla najbardziej wymagających klientów.

W naszym działaniu kierujemy się pragnieniem by wszyscy, którzy zdecydowali się na degustację naszych produktów doświadczali niezwykłych i spektakularnych momentów, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Dlatego też tworząc naszą „ fine spirits galery” jesteśmy wierni kilku zasadom:

  • współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami alkoholi starzonych na świecie, wyróżnianymi i nagradzanymi , cieszącymi się najwyższym uznaniem i pożądaniem koneserów, kolekcjonerów oraz inwestorów,
  • nasze produkty oferowane są jedynie w formule single cask, wyłącznie w limitowanych edycjach niedostępnych w normalnym obrocie na rynku.

Iconic Spirits Finishing Art

To z czego jesteśmy dumni i to, co nas wyróżnia definiując nową jakość oferowanych produktów to Sztuka Finiszowania Iconic Spirits. To autorski sposób zapewnienia naszym Klientom doznań, których nigdy wcześniej nie doświadczali.

Udoskonalamy i modyfikujemy nuty smakowe i tak doskonałych już produktów poprzez ich starzenie i finiszowanie w najwspanialszych i najdroższych beczkach uznanych producentów „fine wine and spirit” nadając im niepowtarzalny, wyjątkowy charakter. Czerpiemy z tego tytułu olbrzymią radość i satysfakcję, a w działaniu ogranicza nas przy tym wyłącznie nasza niczym nie skrępowana wyobraźnia.

Jesteśmy przekonani, że wszystko to czyni naszą ofertę wyjątkową i niepowtarzalną.

Authencity – technologiazabezpieczania produktów

Trzecim obszarem naszej aktywności biznesowej jest działalność technologiczna. Jesteśmy pomysłodawcą i twórcą aplikacji Authencity. Authencity to autorskie rozwiązanie technologiczne oparte na technologii kryptograficznej wyznaczające nowy standard w bezpieczeństwie obrotu produktami luksusowymi na świecie.

Nowatorska technologia oferuje konsumentom 100% gwarancji nabycia autentycznego, oryginalnego produktu, zabezpiecza przy tym producentów przed nielegalnym kopiowaniem i fałszowaniem ich produktów. Naszym nadrzędną ideą jest zdefiniowanie poprzez Authencity nowego standardu bezpieczeństwa i sprofesjonalizowanie obrotu produktami luksusowymi i kolekcjonerskimi szczególnie w nowoczesnych kanałach dystrybucji. Spektakularnym sukcesem Iconic Art Spirit w tym obszarze było opracowanie kompleksowego rozwiązania technologicznego umożliwiającego producentowi rumu Dictador zaprezentowanie najlepiej zabezpieczonej butelki alkoholu na świecie w ramach projektu Dictadot 2 Masters i kolaboracji z amerykańskim porducentem bourbonu Barton 1792.

Zapraszamy do współpracy.